SeoSonic

SEO Police
Pozycjonowanie Stron WWW

Chcesz sprawdzić czy twoja strona internetowa jest zgodna z najnowszymi wymogami Google?

Skontaktuj się z nami a my manualnie sprawdzimy twoją stronę pod kontem optymalizacji oraz istniejącego profilu linkowego bez opłat i zobowiązań.

Dowiesz się jakich zmian należy dokonać aby zwiększyć pozycję w indeksie Google.

Czym Się Zajmujemy

Nasza oferta skierowana jest do firm, które potrzebują zindywidualizowanych usług w zakresie marketingu internetowego. Nasz pełen pakiet oferuje rozwiązanie od A do Z, który obejmuje stworzenie strony internetowej oraz hosting, opiekę informatyczną nad stroną oraz usługę pozycjonowania.

Tworzenie Stron WWW

Nowoczesne i responsywne strony internetowe spełniające najnowsze wymogi Google.

Optymalizacja Stron

Poprawa prędkości ładowania strony oraz optymalizacja treści skutkuje polepszeniem pozycji w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie Stron

Nasze autorskie metody pozycjonowania są w stu procentach legalne i zgodne z polityką Google.

Nasze Rezultaty Mówią Same Za Siebie

Dołącz do grona naszych klientów, którzy dominują nad konkurencją w wynikach wyszukiwania.

Koszulki z nadrukiem Bydgoszcz

Piekarnia Ekologiczna Warszawa

pomoc drogowa  Emilia

Wykonanych Stron

Zadowolonych Klientów

Słów Kluczowych

Filiżanek Kawy

Co Nas Wyróżnia

N

Nie Porzucamy Stron Naszych Klientów

Na bieżąco aktualizujemy i opiekujemy się wszystkimi stronami naszych klientów.

N

Nie Stosujemy Nielegalnych Metod Pozycjonowania

Pozycjonowanie i optymalizację stron przeprowadzamy ręcznie używając prywatnego zaplecza i innych autorskich rozwiązań.

N

Darmowy Hosting

Przy zamówieniu w pakiecie nie pobieramy opłat za hosting.

N

Niezobowiązaująca Konsultacja

Chętnie doradzimy i bezpłatnie przeanalizujemy twoją stronę w formie multimedialnej prezentacji.

N

SEO Wykonujemy Manualnie

Nie stosujemy zautomatyzowanych metod zamieszczania linków, gdyż szanujemy swoich klientów i cenimy jakość wykonanej pracy.

N

Szybka Realizacja i Konkurencyjne Ceny

Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie w ciągu 24h zachowując przy tym konkurencyjną cenę.

Nasze Ostatnie Realizacje

Zobacz ostatnio wykonane i zoptymalizowane przez nas strony.

Zagadnienie reklamy w Policach jest bardzo szerokie i może ona być pojmowana na różne sposoby, ponieważ najczęściej pojęcie reklama kojarzone jest z czyś nachalnym co nam przeszkadza i utrodnia życie, chciałbym trochę napisać inaczej o reklamie. Czyli chciałbym potraktować to jako przekaz pewnej informacji i podsunięcie zainteresowanym osobom tego czego w danej chwilie potrzebują. Doskonałym dopasowaniem do intencji użytkownika charakteryzuje się właśnie pozycjonowanie stron Police. W odróżnieniu od tradycyjnej formy reklamowej, czyli nachalnemu bombardowaniu tysiącem treści, migawek i obrazków niekoniecznie adekwatnych do tego czego dana osoba poszukuje w konkretnej chwili, pozycjonowanie przedstawia formę, która jest maksymalnie dopasowana do intencji użytkownika.

Dlaczego liczą się intencje?

Intencje liczą się dlatego, gdyż istnieje o wiele wyższe prawdopodobieństwo, że w takim wypadku gdy zaprezentujemy użytkownikowi pewien przekaz w odpowiedniej chwili, możemy liczyć na większe zainteresowanie reklamowanym produktem czy też usługą i takie działania przekładają się na większe prawdopodobieństwo konwersji (przez konwersję rozumiemy dokonanie zakupu produktu lub zamówienie usługi). Tradycyjne reklamy działają przede wszystkim na podświadomość, potrzebne są ogromne pieniądze aby wpłynąć na osobowość populacji w ten sposób, że idąc do sklepu kupuje ona najczęściej przykładowo daną pastę do zębów, a nie inną. SEO Police nie wymaga tak wielkich nakładów finansowych a do tego kładzie nacisk na jak największe dopasowanie treści i przekazu reklamowego do intencji użytkownika. Jeżeli dana osoba poszukuje produktu wykorzystując do tego celu wyszukiwarkę internetową, a nasza strona pojawia się wysoko w wynikach wyszukiwania gdy wpisana zostanie w pole wyszukiwarki nazwa produktu, wówczas klient wchodzi na naszą stronę, ogląda produkt i kupuje jeżeli oferta jest atrakcyjna i przejżyście przedstawiona. Jak więdz widać reklama poprzez pozycjonowanie jest przede wszystkim tania i ogromnie skuteczna. Wydając mniej pieniędzy jesteśmy w stanie o wiele więcej zwiększyć sprzedaż niż wykupując tysiące spotów reklamowych w telewizji, na które i tak nie wszyscy patrzą.

Zaspokajając intencje użytkowników jesteśmy w stanie uzyskać o wiele lepszy efekt, liczy się chwytliwa treść opisu strony, która pojawia się w wynikach wyszukiwania, przejżyste formularze zakupy czy też zamówienia na stronie internetowej, dużo linków prowadzących do witryny oraz bogata treść – to wszystko po to aby skuteczność SEO czy też pozycjonowania stron www była duża i żeby przy wykorzystaniu małego budżetu wygenerować ogromną sprzedaż.

Przestań Tracić Klientów Na Rzecz Konkurencji Już Dziś

Skontaktuj Się w Celu Bezpłatnej Konsultacji

Formularz
Kontaktowy