SeoSonic

SEO Słupsk
Pozycjonowanie Stron WWW

Chcesz sprawdzić czy twoja strona internetowa jest zgodna z najnowszymi wymogami Google?

Skontaktuj się z nami a my manualnie sprawdzimy twoją stronę pod kontem optymalizacji oraz istniejącego profilu linkowego bez opłat i zobowiązań.

Dowiesz się jakich zmian należy dokonać aby zwiększyć pozycję w indeksie Google.

Czym Się Zajmujemy

Nasza oferta skierowana jest do firm, które potrzebują zindywidualizowanych usług w zakresie marketingu internetowego. Nasz pełen pakiet oferuje rozwiązanie od A do Z, który obejmuje stworzenie strony internetowej oraz hosting, opiekę informatyczną nad stroną oraz usługę pozycjonowania.

Tworzenie Stron WWW

Nowoczesne i responsywne strony internetowe spełniające najnowsze wymogi Google.

Optymalizacja Stron

Poprawa prędkości ładowania strony oraz optymalizacja treści skutkuje polepszeniem pozycji w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie Stron

Nasze autorskie metody pozycjonowania są w stu procentach legalne i zgodne z polityką Google.

Nasze Rezultaty Mówią Same Za Siebie

Dołącz do grona naszych klientów, którzy dominują nad konkurencją w wynikach wyszukiwania.

Koszulki z nadrukiem Bydgoszcz

Piekarnia Ekologiczna Warszawa

pomoc drogowa  Emilia

Wykonanych Stron

Zadowolonych Klientów

Słów Kluczowych

Filiżanek Kawy

Co Nas Wyróżnia

N

Nie Porzucamy Stron Naszych Klientów

Na bieżąco aktualizujemy i opiekujemy się wszystkimi stronami naszych klientów.

N

Nie Stosujemy Nielegalnych Metod Pozycjonowania

Pozycjonowanie i optymalizację stron przeprowadzamy ręcznie używając prywatnego zaplecza i innych autorskich rozwiązań.

N

Darmowy Hosting

Przy zamówieniu w pakiecie nie pobieramy opłat za hosting.

N

Niezobowiązaująca Konsultacja

Chętnie doradzimy i bezpłatnie przeanalizujemy twoją stronę w formie multimedialnej prezentacji.

N

SEO Wykonujemy Manualnie

Nie stosujemy zautomatyzowanych metod zamieszczania linków, gdyż szanujemy swoich klientów i cenimy jakość wykonanej pracy.

N

Szybka Realizacja i Konkurencyjne Ceny

Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie w ciągu 24h zachowując przy tym konkurencyjną cenę.

Nasze Ostatnie Realizacje

Zobacz ostatnio wykonane i zoptymalizowane przez nas strony.

Słyszałeś już o tym, że jak właściciel nowej strony internetowej powinieneś pozyskiwać przede wszystkim linki wysokiej jakości, tak zwane linki Trust Rank? Wyszukiwarka Google, a w szczególności jej algorytm Penguin (pol. Pingwin) zwraca szczególną uwagę na linki SEO – zarówno te które pozyskujesz, oraz te które wstawiasz na swoją stronę internetową. Dziś mamy dla ciebie dziewięć porad dotyczących pozyskiwania stron linków trust rank, dzięki czemu od samego początku zbudujesz wysokiej jakości profil linków.

a) Nie zwracaj uwagi wyłącznie na PageRank strony. PR może być od dłuższego czasu nieaktualny i strona, która ma dziś PR6, może za miesiąc lub dwa dostać PR0. Patrz czy strona nie jest zaspamowana, czy działa na niej moderacja, czy jest aktualizowana itd.

b) Spróbuj pozyskać linki ze stron z twojej branży np. SEO Słupsk. Jeżeli prowadzisz kursy i szkolenia, szukaj stron edukacyjnych oraz stron dotyczących rozwoju kariery, rozwoju zawodowego. Jeżeli prowadzisz bloga o filmach, postaraj się pozyskiwać linki ze znanych portali, for i blogów filmowych.

c) Nie przejmuj się zbytnio tematyką stron z których pozyskujesz linki. Dobrze jest pozyskiwać linki tylko ze stron ściśle tematycznych, jednak linki ze stron o innej tematyce nadadzą twojemu linkowaniu większej naturalności. Wróćmy do przykładu bloga filmowego, możesz go nawet reklamować na forum komputerowym, skoro jest tam temat dotyczący filmów.

d) Sprawdź to, gdzie linki posiada twoja konkurencja. Możesz to zrobić przy pomocy darmowych narzędzi, takich jak majestic.com oraz siteexplorer.info. Konkurencja pewnie też popełniała jakieś błędy przy linkowaniu, więc wybierz tylko najlepsze adresy na których możesz pozyskać link do twojej strony internetowej.

e) Dołącz do sieci społecznościowych, nie tylko dla linków, ale aby zwrócić na siebie uwagę internautów, czytelników i potencjalnych klientów. Jeżeli twoja zawartość zostanie zauważona przez innych, mogą się oni podzielić adresem twojej strony ze znajomymi.

f) Niech twoja technika linkowania w Słupsku przypomina naturalna, by uniknąć ewentualnych kar od wyszukiwarki Google. To oznacza, że powinieneś linkować na różne słowa kluczowe i sam adres strony, pozyskiwać linki nofollow i dofollow, zdobywać linki z treści artykuły i linki z komentarzy itd. Profil linków powinien być bardzo zróżnicowany.

g) Załóż profile na najważniejszych portalach społecznościowych, nawet jeżeli nie będziesz ich prowadził. Pamiętaj tylko by na każdym profilu umieścić swoje podstawowe informacje kontaktowe, adres strony i trochę oryginalnej treści. Na koniec możesz napisać post, iż stale prowadzisz profil na innym portalu.

h) Jeżeli chcesz pozyskiwać linki wysokiej jakości, w tym linki naturalne, potrzebujesz treści do której internauci będą chętnie linkować. Nawet jeżeli prowadzisz sklep możesz założyć bloga na którym będziesz umieszczać co ciekawsze informacje na temat pozycjonowania stron w Słupsku.

i) Pozyskując linki Trust Rank pamiętaj by nie kierować całego ruchu na stronę główną. Musisz również pozyskiwać linki dla podstron, aby linkowanie wyglądało na naturalne.

Przestań Tracić Klientów Na Rzecz Konkurencji Już Dziś

Skontaktuj Się w Celu Bezpłatnej Konsultacji

Formularz
Kontaktowy