SeoSonic

SEO Sopot
Pozycjonowanie Stron WWW

Chcesz sprawdzić czy twoja strona internetowa jest zgodna z najnowszymi wymogami Google?

Skontaktuj się z nami a my manualnie sprawdzimy twoją stronę pod kontem optymalizacji oraz istniejącego profilu linkowego bez opłat i zobowiązań.

Dowiesz się jakich zmian należy dokonać aby zwiększyć pozycję w indeksie Google.

Czym Się Zajmujemy

Nasza oferta skierowana jest do firm, które potrzebują zindywidualizowanych usług w zakresie marketingu internetowego. Nasz pełen pakiet oferuje rozwiązanie od A do Z, który obejmuje stworzenie strony internetowej oraz hosting, opiekę informatyczną nad stroną oraz usługę pozycjonowania.

Tworzenie Stron WWW

Nowoczesne i responsywne strony internetowe spełniające najnowsze wymogi Google.

Optymalizacja Stron

Poprawa prędkości ładowania strony oraz optymalizacja treści skutkuje polepszeniem pozycji w wyszukiwarkach.

Pozycjonowanie Stron

Nasze autorskie metody pozycjonowania są w stu procentach legalne i zgodne z polityką Google.

Nasze Rezultaty Mówią Same Za Siebie

Dołącz do grona naszych klientów, którzy dominują nad konkurencją w wynikach wyszukiwania.

Koszulki z nadrukiem Bydgoszcz

Piekarnia Ekologiczna Warszawa

pomoc drogowa  Emilia

Wykonanych Stron

Zadowolonych Klientów

Słów Kluczowych

Filiżanek Kawy

Co Nas Wyróżnia

N

Nie Porzucamy Stron Naszych Klientów

Na bieżąco aktualizujemy i opiekujemy się wszystkimi stronami naszych klientów.

N

Nie Stosujemy Nielegalnych Metod Pozycjonowania

Pozycjonowanie i optymalizację stron przeprowadzamy ręcznie używając prywatnego zaplecza i innych autorskich rozwiązań.

N

Darmowy Hosting

Przy zamówieniu w pakiecie nie pobieramy opłat za hosting.

N

Niezobowiązaująca Konsultacja

Chętnie doradzimy i bezpłatnie przeanalizujemy twoją stronę w formie multimedialnej prezentacji.

N

SEO Wykonujemy Manualnie

Nie stosujemy zautomatyzowanych metod zamieszczania linków, gdyż szanujemy swoich klientów i cenimy jakość wykonanej pracy.

N

Szybka Realizacja i Konkurencyjne Ceny

Jesteśmy w stanie wykonać zlecenie w ciągu 24h zachowując przy tym konkurencyjną cenę.

Nasze Ostatnie Realizacje

Zobacz ostatnio wykonane i zoptymalizowane przez nas strony.

W ostatnich dniach miałem przyjemność przeprowadzać optymalizację bardzo dużego serwisu w Sopocie oferującego szkolenia z transportu i logistyki. Witryna była bardzo rozbudowana i od wielu lat nie była optymalizowana. Generalnie celem całej optymalizacji było uzyskanie jak największego ruchu i zainteresowania szkoleniami oferowanymi przez tą firmę, ale również mieliśmy na celu podniesienie pozycji strony na frazy związane ze szkoleniami i spedycją, transportem międzynarodowym oraz handlem. Zadanie było o tyle łatwiejsze, że domena ta miała już swoją historię SEO i od jakiegoś czasu była w indeksie wyszukiwarki.

Po przeanalizowaniu branży szkoleń, okazało się, że jest bardzo niewiele witryn w tej branży, które są zoptymalizowane w należyty sposób. Generalnie firmy oferujące szkolenia bazują na klientach, których pozyskały z innych źródeł, a każdy klient kolejny był pozyskiwany na zasadzie polecenia. Jeżeli np szkolenie ze spedycji międzynarodowej było na bardzo dobrym poziomie to osoby uczestniczący w takim szkoleniu polecały je kolejnym osobom. Mi samemu przyszło brać udział w tego typu sesji, chciałem przekonać się czego mogę się dowiedzieć na takim szkoleniu. Wyszedłem z niego zadowolony i przeszedłem do optymalizowania strony pod konkretne frazy. Przede wszystkim zacząłem od tytułu oraz meta tagów. Następnie trzeba było wdrożyć przyjazne linkowanie wewnętrzne (dotychczasowe linkowanie było zrobione dynamicznie – nie muszę mówić jak niski potencjał ma ta forma linkowania). W adresach URL poszczególnych kategorii tematycznych znajdowały się SEO parametry, przerobione to zostało tak by poszczególne kategorie posiadały również znaczące dla nas słowa kluczowe takie jak spedycja, transport, szkolenie, logistyka. Po przerobieniu tej struktury linków, przyszedł czas na wygenerowanie mapy strony SEO Sopot. Została ona dodana do centrum dla webmasterów. Od tego momentu widzę ile podstron zostało zaindeksowanych.

Po przeprowadzeniu powyższych zmian zauważalny był zwiększający się ruch na frazy niszowe związane ze szkoleniami z logistyki, spedycji. Poczynione kroki pozwoliły w miesiąc zwiększyć ponad dziesięciokrotnie liczbę odwiedzin. Systematyczna dalsza optymalizacja tego serwisu pozwoli na uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów na frazę „pozycjonowanie stron Sopot”.

Przestań Tracić Klientów Na Rzecz Konkurencji Już Dziś

Skontaktuj Się w Celu Bezpłatnej Konsultacji

Formularz
Kontaktowy